wtorek, 6 sierpnia 2013

DZIAD DOBRY TVN

"Wstajesz i Wakacje" - wakacyjny program TVN24 nadawany z Kazimierza, a w nim DZIADY KAZIMIERSKIE. Wszyscy na rynku o 10:15 nawoływał Włodek na facebooku. O 10:15 rano?? Jeszcze nie widziałem dziada na rynku o tej porze :) A przecież wczoraj było mega-dziadowanie w Grodarzu - Serge...ha Serge?? SEBOL - na bank nie wstanie!!...Wstał

Koza z jamnikiem na różowym rowerze - to nie dziady to cyrk!!

50's style Ania Bojara

Kuźniar chyba naprawdę jest spoko..na rynku byłem tylko pół godziny (pić się chciało) ale nie widziałem, żeby gwiazdorzył.

Śniadanie mistrzów dziadowskich!!Kamera prosto w ryj?? Dla Naszej gwiazdy Primetime to chleb powszedni!!

Jarek pytał: Gdzie El-boho?? Gdzie Okale??
Prowadzący "wstajesz i wakacje" został odznaczony honorowym tytułem "DZIAD NOT DEAD". Imho tak jak przy wręczaniu orderu uśmiechu trzeba wypić szklankę soku z cytryny, tak przy zostawaniu dziadem honorowym powinno się wychylić duszkiem kufelek lubelskiej piany.
Drugiego wejścia dziadów (tego, w którym się bardziej lansowałem) nie puścili podobno - premier gdzieś przemawiał. Jak już się Donald w sprawy dziadów wtrąca to może faktycznie trzeba by zmienić rząd.

Chłopaki marudzili, że puścili ich po "gazie łupkowym" itd. Gaz, nie gaz, takiej promocji pozazdrościłby każdy! Może łatwiej będzie na płytę uzbierać. A może jakiś crowdfunding?? Chyba nie tylko w imieniu własnym zapytam:
Dziady! Gdzie ta płyta??

1 komentarz:

  1. a to było w śniadaniu czy jakim programie tvn , moze jest online gdzieś , ktos wie ??

    OdpowiedzUsuń